Select the search type
  • Site
  • Web
 
Szukaj
  • LadyCup free accessories
  • New LadyCup French Fuchsia
  • New LadyCup French Fuchsia
  • Protective cotton face masks
LadyCup.tv Certyfikowany system zarządzania jakością – LadyCup jest produkowany wyłącznie z silikonu lekarskiego w UE

Partners Stand with LadyP LadyPad – 70% organic bamboo and 30% certified organic cotton B’O Baby clothes 4 Baby Teething ring

Stosowanie

Zanim zaczniesz wkładać / wyjmować LadyCup, należy umyć ręce! Produkt trzeba zdezynfekować przed pierwszym użyciem. LadyCup można wygotować (ok. 5 minut) lub wysterylizować za pomocą roztworu sterylizującego przygotowanego z tabletek sterylizujących. Aby ułatwić aplikację produktu, zalecamy, zwłaszcza młodym kobietom (rozmiar S(mall)), użycie żelu lubrykacyjnego na bazie wody. Idealna pozycja do wkładania / wyjmowania LadyCup to pozycja siedząca / stojąca. Zanim rozpoczniemy aplikację produktu, należy złożyć LadyCup wzdłuż na połowę. Następnie wsunąć produkt do pochwy. Podczas pierwszych aplikacji bardzo ważne jest zachowanie spokoju i ogólne rozluźnienie ciała. Najlepiej wypróbować wkładanie / wyjmowanie LadyCup, zanim nastanie miesiączka. W ten sposób można znaleźć najwygodniejszą pozycję do aplikacji / usuwania produktu. Po kilku próbach ta czynność nie będzie już sprawiać żadnych trudności. Wkładanie / wyjmowanie kubeczska nie jest bardziej skomplikowane od wkładania/wyjmowania zwykłego tamponu.

LadyCup należy opróżniać w zależności od intensywności krwawienia menstruacyjnego, około 2 do 5 razy dziennie.

Przed pierwszą aplikacją należy się dokładnie zapoznać z dołączoną instrukcją obsługi. W przypadku niejasności, prosimy o kontakt lub zwrócenie się o radę do ginekologa.

LadyCup oferuje szybką pomoc specjalistyczną. E-mail: custom@ladycup.eu

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdują się w sekcji „Pytania i odpowiedzi“.

Silikon – dotąd nie odnotowano, aby materiał wykorzystany do produkcji LadyCup wywoływał jakiekolwiek reakcje alergiczne. Korzystanie z kubeczka obniża ryzyko zarażenia się chorobami bakteryjnymi oraz zapobiega powstaniu syndromu szoku toksycznego (TSS), który zagraża np. kobietom używającym tamponów.

LadyCup jest odpowiedni również dla kobiet, które cierpią na egzemy lub inne alergie skórne na skutek używania tamponów lub lateksu. Dzięki wykorzystanemu silikonowi LadyCup jest produktem neutralnym, który utrzymuje naturalną, prawidłową florę bakteryjną pochwy i nie prowadzi do wysuszania błony śluzowej.

fold it

sklad

Przed aplikacją produktu zawsze należy produkt zdezynfekować. LadyCup wkładamy czystymi rękami, zachowując spokój. Aby ułatwić aplikację można wkładkę nawilżyć wodą lub użyć żelu lubrykacyjnego na bazie wody. Produkt należy złożyć wzdłuż na połowę i wprowadzić do pochwy. Jeśli LadyCup zaaplikowano prawidłowo, sam ułoży się w pochwie.

insert

wprowadzenie

Aby sprawdzić, czy produkt został prawidłowo umieszczony, można spróbować go obrócić, dotykając dolnej części LadyCup Prawidłowo włożony produkt nie obraca się i zostaje w tej samej pozycji dzięki działaniu mięśni pochwy kobiety. Poprawnie umieszczony LadyCup leży niżej niż tampon. Jeśli wkładkę umieszczono prawidłowo, ta nie będzie przeciekać a kobieta nie będzie żadnego dyskomfortu.

use

zażywanie

LadyCup jest w stanie utrzymać 15,5–21,2/26–34,3 ml krwi menstruacyjnej. Dzięki swojej konstrukcji to idealna pomoc w okresie menstruacji, podczas uprawiania wszystkich rodzajów sportu, podróżowania lub po prostu używania na co dzień. Z kubeczka LadyCup można również bezpiecznie korzystać w nocy. Produkt można nosić do 12 godzin dziennie bez wyjmowania. Projekt uchwytu ze specjalną szorstką powierzchnią ułatwia wyjmowanie. Wytrzymałość użytego silikonu gwarantuje optymalną elastyczność.

rinse

wyjęcie, opróżnienie, przepłukanie

W zależności od obfitości krwawienia LadyCup należy opróżniać 2 do 5 razy dziennie. Po opróżnieniu można go po prostu opłukać wodą. Kubeczek można również wygotować lub wysterylizować w specjalnym roztworze. Wybór sposobu czyszczenia zależy od aktualnych możliwości osoby użytkującej.

instrukcja obsługi – ostrzeżenie

LadyCup nie jest środkiem antykoncepcyjnym. W trosce o zapewnienie najwyższej higieny osobistej, należy korzystać wyłącznie z własnego kubeczka.

LadyCup to produkt dla kobiety w każdym wieku. Mogą go używać młode dziewczyny, które dotąd nie odbywały stosunków płciowych jak również kobiety korzystające ze środków antykoncepcyjnych (wewnątrzmaciczne środki antykoncepcyjne itp.).

Skracanie uchwytu

Uchwyt należy skrócić w zależności od potrzeb. Można go również całkowicie odciąć. Najlepiej skracać uchwyt stopniowo, dopóki nie otrzymamy odpowiedniej długości. Należy uważać, aby nie doszło do uszkodzenia dolnej części LadyCup!

Visa MasterCard PayPal JCB
partners Stand with LadyP LadyPad – 70% organic bamboo and 30% certified organic cotton
facebook twitter youtube instagram google+ pinterest   LadyP LadyPad LadyCup